thuis
politiek
culturen
wereld
Science & Tech
onze schrijvers
lange Leest
Deze week Magazine
abonneren
menu
CyberCyber
zoeken
afbeelding toont
politiek
11 juni 2015
Windows op de zon: waarom kopen we schoenen die we gaan nooit dragen
Zoals Schoenen:Nike Air Max 90 Essential Femme plezier en pijn opent in het Londense V & A, Jane Shilling Nike Air Huarache Femme onderzoekt waarom onze schoenen draagt ??zo'n emotionele lading.
door
Jane Shilling
Print HTML
Muse oplopende een trap: Nadja Auermann als "de Empowered Woman", van de iconische foto Helmut Newton's voor Vogue, februari 1995. Foto: ? Estate van Hemlut Newton / Maconochie Photograpghy
Een maand voor de opening van het Victoria and Albert Museum de tentoonstelling "Schoenen: Plezier en Pijn" een tijdige rij blies op het Cannes Film Festival, waar verschillende vrouwen gemeld worden toegang weigerde te onderzoeken omdat ze niet dragen van hoge hakken. Het festival directeur, Thierry Frémaux, ontkende de ban - maar tevergeefs: de Riviera lucht was druk bezig met het getjilp van woedende tweets. De regisseur Denis Asics Gel Lyte 5 Mujer Villeneuve beloofde dat hij en zijn sterren Josh Brolin en Benicio del Toro zou "lopen de trap op hoge hakken" naar de Nike Roshe Run Femme première van zijn films Sicario Nike Air Max 2015 Femme (dat deden ze niet). Villeneuve's leading lady, Emily Blunt, voegde toe: "Ik denk dat iedereen moet flats te dragen, om eerlijk te zijn. We moeten hoge hakken toch niet te dragen. . . Ik geef de voorkeur alleen het dragen van Converse sneakers. "(Dat deed ze niet.)
Victoria and Albert Museum de tentoonstelling
Moderators: mgmirkin, Moderators
-
- Haunter of the Dark
- Posts: 429
- Joined: Sun Apr 10, 2016 7:04 pm